Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ufo?nebo jen jev co si nedokážeme racionálně vysvětlit?

29. 9. 2009
Ufo?nebo jen jev co si nedokážeme racionálně vysvětlit?

Srpen 2009

Jsem obyčejný kluk ze Žďáru nad Sázavou co má rád procházky přírodou. Chodíval jsem brigádničit jako sekač trávy. Dělávali jsme dvanáct hodin denně a tak abych každý den nedělal jen tohle, chodíval jsem se projít dozadu k remízku kde je hlava Mamlase a pak podél pole dolů k rybníku a pak směr na Hamry nad Sázavou. Jednoho dne v podvečer jsem šel svůj každodení okruh.Už bylo šero, skoro tma. Prostě tak jako každý den, nikde nikdo, jen občas zahučel v dálce vlak.Byl jsem zrhuba tam co je to červené kolečko na mapě.

Obrazek

V tu chvíli jsem si všiml že v dálce nad lesem směrem jakoby Polná - Jihalava, svítí taková tečka. Všechno se odehrálo šíleně rychle, prostě to trvalo asi tři minuty a bylo po všem. Prvně jsem si všiml té tečky, pak to vypadalo jako ohnivá koule, která se ke mě přibližovala a stoupala vzhůru, tohle trvalo tak půl až třičtvrtě minuty. Pak ta koule zhasla a zůstala jen černá plochá čmouha na nebi. Stála na jednom místě asi další minutu. Poté se začala přemysťovat směrem na Havlíčkův Brod, letěla plynule stále jen jako plochá tečka, byla vidět daleko.Jenže na to jaký kůs urazila za tak krátký čas,hm neznám žádné letadlo které nevydává žádné zvuky, neblikalo by v podvečer a hlavně letělo tak rychle.Nakonec jsem ji v dálce ztratil.

Obrazek

Září 2009

Mám doma černýho kocoura. Každý den ho pouštím ven aby se vyběhal. Byla asi druhá polovina září něco okolo desáté v noci. Jdu ven hledat koucoura, protože se opět někam zaloudal, přitom telefonuju se svojí přítelkyní a tu se kouknu nahoru a vydím opět hořlavou kouli která pomalu pluje po obloze. Neváhal jsem a natočil jsem ji na mobil.Z ničeho nic se mi mobil seknul a natáčení se vyplo. Když jsem se opět podíval na oblohu, zmizelo to.Když jsem si video doma pustil bylo tam to co se občas objevuje ve správách. To co si lidi pletou s lampionami či podobnými jevy, ale vím moc dobře co jsem viděl.

Obrazek


Co tu chtějí?

Když se nad tím zamyslím, že se ufo objevuje ve správách, na internetu a poslední dobou jsem ho i sám spatřil a to dvakrát ve velice krátkém období. Honí se mi hlavou myšlenka, co po nás asi chtějí? Proč se poslední dobou objevují čím dál častěji?Je to pouze jen tím, že si lidé začali více všímat? Na tohle si asi odpověď můžu jen domyslet.A co napadá Vás?


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář